Pokaż Firmę z najlepszej strony

Tworzymy dedykowane strony WordPress dla biznesu

Bez względu na to, czy potrzebujesz strony firmowej, sklepu internetowego czy unikalnego serwisu – nasze dedykowane rozwiązania WordPress są stworzone, aby spełnić specyficzne wymagania Twojej firmy. Zanim zaczniemy, chcemy zrozumieć Twoje cele i oczekiwania, aby dostarczyć Ci witrynę, która idealnie odzwierciedla Twoją działalność.

TWOJA NOWA STRONA WORDPRESS

  • Unikalne projekty: Strony WordPress tworzone od zera, podkreślające indywidualność firmy
  • Dostosowanie do potrzeb: Rozwiązania dopasowane, zamiast gotowych szablonów
  • SEO od startu: Zintegrowane podejście do SEO dla lepszej widoczności online
  • Specyficzne zabezpieczenia: Indywidualne konfiguracje dla ochrony danych
  • Możliwość rozwoju: Strony skalowalne, rosnące razem z biznesem
ZAMAWIAM WYCENĘ
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Filip Jabłoński

Kierownik działu stron internetowych f.jablonski@ithex.pl
(+48) 721 722 609

UMÓW SPOTKANIE ONLINE
SPRAWDŹ MÓJ KALENDARZ
Filip Jabłoński IThex Studio
Podstawowy projekt realizujemy około dwa tygodnie. Te bardziej zaawansowane w cztery. Dokładny termin będziemy mogli jednak podać wtedy, gdy będziemy znać szczegóły Twojego zlecenia.
Możesz mieć stały wgląd w postępy prac. Ponadto każdy projekt ma swojego opiekuna, który jest odpowiedzialny za jego realizację. Będzie do Twojej stałej dyspozycji, jego rolą będzie odpowiadanie na każde Twoje pytanie.
Pomożemy w wyborze i konfiguracji
Hosting to udostępnienie miejsca na serwerze. Gdy działa sprawnie, to Twoja strona internetowa również. Dlatego tak ważny jest wybór dobrej usługi hostingowej. Nam możesz zaufać, nasze serwery są bezawaryjne
Przygotujemy dla ciebie panel zarządzania treścią, czyli CMS. Jest mocno intuicyjny, nie będziesz mieć problemu w dodawaniu lub zmienianiu zdjęć czy notek, moderowaniu komentarzy.

Możemy również przeszkolić cię w obsłudze lub przejąć obowiązek administracji strony. Wspólnie ustalimy warunki dalszej współpracy.
Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się np. na Pakiet Podstawowy, to w przyszłości możemy rozbudować twoją stronę o kolejne funkcjonalności i podstrony.