O IThex

Zespół IThex Studio to grupa doświadczonych programistów, copywriterów i grafików. Jesteśmy z Trójmiasta, ale każdy z nas bierze udział w prestiżowych projektach o ogólnokrajowym zasięgu. Wyznajemy te same wartości, dzięki którym jesteśmy dumni z naszej pracy.

POZNAJ ZESPÓŁ

 • Filip
  Jabłoński

  / Programista, Web Developer

  Absolwent Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Laureat konkursu 'Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości' realizowanego w Gdańskim Parku Naukowo-Technologicznym oraz finalista Konkursu 'Gdyński Biznesplan 2015'. Pracował między innymi przy projektach takich jak:
  - Budowa oprogramowania dla naziemnej stacji kontroli lotów dla maszyn bezzałogowych dla Firmy Robokopter Technologies
  - System chat-porad dla lekarzy z automatyzacją systemu płatności
  - Projekty realizowane w ramach prac IThex Studio

 • Kaja
  Zielińska

  / Content Manager, Copywriter

  Koncentruje się na kreowaniu angażującej komunikacji na linii marka-klient, a także tworzy teksty na strony internetowe oraz dla mediów. Jej portfolio to około trzech tysięcy tekstów dziennikarskich i marketingowych opublikowanych w lokalnych oraz ogólnopolskich środkach przekazu, a także w wydaniach kierowanych na rynki zagraniczne. Zawodowo związana z mediami od 2008 roku.
  Zespół IThex wzmacnia również na etapie projektowania stron internetowych. Kompetencje w tym zakresie zdobywa w Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych.

 • Damian
  Pawłowski

  / Web Developer

  Specjalista i pasjonat Wordpressa. W IThex Studio odpowiada za kodowanie stron internetowych, czyli za urzeczywistnianie ich projektów. Łączy sprawdzone, dobre praktyki, a gdy tylko jest na to przestrzeń, dodaje do tego także nieszablonowe i odważne rozwiązania. Opracowuje koncepty i mechanizmy adekwatne do oczekiwań oraz realnych potrzeb. Dzięki temu Klienci otrzymują starannie dopracowane realizacje, a internauci – funkcjonalne, sprawne i estetyczne strony internetowe.

 • Beata
  RZEPIŃSKA-SEMMERLING

  / Grafik, Plastyk

  Malarstwo, rysunek, ilustracja, grafika – to jej dziedziny. Najwięcej prac tworzy w technice akryl + kredka na papierze. Łączy natężenie barwy z precyzyjną kreską. W IThex tworzy artystyczne identyfikacje wizualne, które powstają dzięki digitalizacji ręcznie malowanych prac.
  Jest absolwentką kierunku Grafika na Wydziale Malarstwa i Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Dyplom z Projektowania Graficznego wraz z aneksem z rysunku oraz specjalizację w zakresie malarstwa obroniła w 2003r.

 • Krystian
  Cheliński

  / Grafik

  Zajmuje się projektowaniem identyfikacji wizualnej marek oraz grafiki użytkowej od 2010 roku. W IThex Studio przygotowuje layouty stron internetowych, loga, bilbordy, plakaty, ulotki i wizytówki. Uważnie wsłuchuje się w potrzeby klientów, by twórczo oddać charakter ich marek w grafice. Doświadczenie zawodowe budował pracując na rzecz małych i średnich firm jako freelancer. Inspiracje czerpie z podróży po świecie, szczególnie Azji. Fascynują go również media społecznościowe oraz komunikacja graficzna.

Zaufali nam

ithex klient michalak logo
ithex klient 19
ithex klient logo Transglobaltica
ithex klient 1
ithex klient logo GorisMed
ithex klient logo Etno
ithex klient logo Traco
ithex klient logo House of Games
ithex klient logo urzad miasta gdynia
ithex klient 26
ithex klient 20
ithex klient 21
ithex klient 22
ithex klient 23
ithex klient perfect construction logo
ithex klient 16
ithex klient 17
ithex klient 15
ithex klient 14
ithex klient 12
ithex klient 12
ithex klient 2
ithex klient 3
ithex klient logotedx
ithex klient 5
ithex klient 6
ithex klient 7
ithex klient 8
ithex klient 24
ithex klient 25
ithex klient 18
ithex klient nvdiamond logo
ithex klient jaroslaw lunio logo
ithex klient laboratorium innowacji spolecznych
ithex klient 4
ithex klient eagle team lunio logo
ithex klient 9
ithex klient 10
ithex klient 11
ithex klient adwokat brzezinska logo
ithex klient balt rade service logo
ithex klient IKF logo
ithex klient Cartrag logo