Pokaż się z najlepszej strony

Sprawdź, co możemy zrobić dla Twojego biznesu

Twoja strona internetowa to klucz do efektywnej prezentacji Twojej firmy.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz strony firmowej, sklepu internetowego, czy innego rodzaju serwisu biznesowego, rozumiemy Twoje indywidualne potrzeby. Nasze podejście jest zawsze dostosowane do Twoich pomysłów i oczekiwań.

Dobre praktyki budowy stron internetowych

Każdy nasz projekt opiera się o cztery kryteria, które masz w standardzie: pełna responsywność, wstępne pozycjonowanie, prototypowanie, rzetelna asysta. To wstęp do realizacji naszej obietnicy, że w pracy kierujemy się wyłącznie dobrymi praktykami.

Pełna responsywność

Obsługa urządzeń mobilnych. Twoja strona internetowa będzie prezentować się świetnie na każdym telefonie.

Wstępne pozycjonowanie

Strony internetowe budujemy zgodnie z wytycznymi Google, co ma znaczący wpływ na naturalne pozycjonowanie.

Prototypowanie

Prace programistyczne poprzedzone przygotowaniem prototypu witryny – celem konsultacji i uzgodnienia ostatecznej wersji układu strony.

Rzetelna asysta

Od dopracowania projektu, po wsparcie w załatwieniu formalności związanych z publikacją strony na serwerze - pomagamy Klientom na każdym etapie realizacji projektu.

ZAMAWIAM WYCENĘ
BEZPŁATNA KONSULTACJA

Funkcje dla strony oraz dodatkowe usługi

System zarządzania treścią - CMS

Zarządzaj treścią na stronie WWW bez angażowania programisty. Rozwiązanie dobre dla stron, które posiadają dział aktualności lub po prostu zachodzi potrzeba częstej edycji tekstów.

Moduł sklepu

Od jednej do tysięcy pozycji na wirtualnych półkach. Zaoferuj klientom zakupy w przejrzystym sklepie internetowym, z wygodnymi opcjami płatności.

Moduł bloga lub dział aktualności

Informuj o ważnych wydarzeniach życia firmy, nowych produktach w ofercie lub o tym, co dla Ciebie ważne. Zbuduj społeczność wokół marki, podnieś widoczność strony w wyszukiwarce.

Strona typu One Page - wizytówka firmowa

Wizytówka internetowa w przystępnej cenie. Wszystkie informacje zawarte na jednej stronie, z podziałem na czytelne moduły.

Integracja z portalem społecznościowym

Teksty czy zdjęcia są rozpowszechniane w social mediach bezpośrednio ze strony WWW. Natomiast boczny pasek z hiperłączami do profili SM skróci drogę z witryny do społeczności marki.

Copywriting

Sięgnij do najgłębszych potrzeb odbiorcy i sprzedawaj tak, by był z tego zadowolony. Dzięki trafnym treściom sprzedażowym przekonasz do siebie nowych klientów i pokażesz się jako ekspert.

Formularz kontaktowy

Ułatwia potencjalnemu klientowi kontakt z marką. Może mieć formę tradycyjnego listu, rozwiniętego kwestionariusza, lub zapytania ofertowego z możliwością wgrania plików.

Galeria zdjęć

Proste lub zaawansowane albumy, automatyczne generowanie miniatur, możliwość oceny i komentowania zdjęć - to sposób pokazania oferty lub firmy, który zapada w pamięć.

Google AdWords

Reklama w internecie, która zwiększa ruch na stronie i podnosi sprzedaż. Dociera do internautów wtedy, gdy szukają tego co oferujesz.

Google Analytics

Mierz sprzedaż i ruch na stronie WWW. Poznaj swoich klientów i to jak korzystają z witryny. Dowiesz się, co możesz zrobić, by do Ciebie wracali.

Grafika artystyczna

Layout, który zrobi piorunujące wrażenie. Nad przygotowaniem artystycznej identyfikacji wizualnej pracuje zespół złożony z plastyków i grafików.

LiveChat

Najbardziej bezpośredni sposób na kontakt online w czasie rzeczywistym z klientami. Idealne narzędzie dla konsultantów, call center i help desku.

Dodatkowa wersja językowa

Pierwszy krok do zaistnienia na rynku międzynarodowym. Przedstaw się potencjalnym zagranicznym klientom lub kontrahentom w języku, który znają najlepiej.

Mapa Google

Pokaż klientom, gdzie znajdą Twoją firmę. Mapa Google na stronie internetowej może być klasyczna lub stylizowana pod layout witryny.

Hosting

Jeżeli nie dysponujesz żadnym hostingiem, oferujemy zamieszczenie strony na naszym serwerze. Pomożemy także w rejestracji domeny.

Opieka nad stroną WWW

Dodawanie nowych treści, administracja, kopie bezpieczeństwa i aktualizacje oprogramowania – oddaj swoją stronę WWW w ręce profesjonalistów.

ZAMAWIAM WYCENĘ
BEZPŁATNA KONSULTACJA

TWOJA NOWA STRONA WWW

  • Połączenie trendów, dobrych praktyk projektowania oraz potrzeb klienta
  • Przekonujący sposób promocji firmy wśród polskich i zagranicznych klientów
  • Skuteczne narzędzie realizacji celów biznesowych
  • Naturalnie pozycjonowana dzięki pełnej zgodzie z wytycznymi SEO w Google
  • Pod opieką ekspertów przez całą dobę
  • Solidny punkt wyjścia dla reklamy w wyszukiwarce Google

ZOBACZ RÓWNIEŻ

OPIEKA NAD STRONĄ INTERNETOWĄ

Jeśli Twoja strona internetowa lub e-sklep będzie wymagać regularnej aktualizacji, weźmiemy na siebie ten obowiązek.
Oferujemy hosting połączony z pełną opieką nad witryną.


Sprawdź Ofertę Opieki

Filip Jabłoński

Kierownik działu stron internetowych f.jablonski@ithex.pl
(+48) 721 722 609

UMÓW SPOTKANIE ONLINE
SPRAWDŹ MÓJ KALENDARZ
Filip Jabłoński IThex Studio
Podstawowy projekt realizujemy około dwa tygodnie. Te bardziej zaawansowane w cztery. Dokładny termin będziemy mogli jednak podać wtedy, gdy będziemy znać szczegóły Twojego zlecenia.
Możesz mieć stały wgląd w postępy prac. Ponadto każdy projekt ma swojego opiekuna, który jest odpowiedzialny za jego realizację. Będzie do Twojej stałej dyspozycji, jego rolą będzie odpowiadanie na każde Twoje pytanie.
Pomożemy w wyborze i konfiguracji
Hosting to udostępnienie miejsca na serwerze. Gdy działa sprawnie, to Twoja strona internetowa również. Dlatego tak ważny jest wybór dobrej usługi hostingowej. Nam możesz zaufać, nasze serwery są bezawaryjne
Przygotujemy dla ciebie panel zarządzania treścią, czyli CMS. Jest mocno intuicyjny, nie będziesz mieć problemu w dodawaniu lub zmienianiu zdjęć czy notek, moderowaniu komentarzy.

Możemy również przeszkolić cię w obsłudze lub przejąć obowiązek administracji strony. Wspólnie ustalimy warunki dalszej współpracy.
Oczywiście. Jeśli zdecydujesz się np. na Pakiet Podstawowy, to w przyszłości możemy rozbudować twoją stronę o kolejne funkcjonalności i podstrony.